Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Turizm Acentelerinin Portakal Standı Talebi

Finike de tarihi turistlik yerlere gezi düzenleyen turizm seyahat acenteleri Finike'nin giriş ve çıkışlarında Portakal satış tezgahları ve stantlar kurulmasını istediler.

Finike de tarihi turistlik yerlere gezi düzenleyen turizm seyahat acenteleri Finike'nin giriş ve çıkışlarında modern Portakal satış tezgahları ve stantlar kurulmasını istiyorlar Finike'nin çıkışında satış yapan Portakal satıcısı Mehmet Dündar çok zor koşullarda portakal sattıklarını belirtti.

Balıkesir'den Finike ve Demre deki tarihi ve turistlik yerleri gezi düzenleyen Nestar, Lady, Kazdağ turizm seyahat acentesi yetkili sorumlusu Yeter Çelik bu kadar güzel bir Portakal'ın daha iyi şartlarda ve güzel bir tezgahta satılması gerektiğini kendilerinin gezi düzenledikleri turistlere iyi bir ortamda Portakal suyu içiremediklerini belirtti.

Finike Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Uygun ise "Dünyanın en kaliteli Portakalı olan Finike Portakalının üretildiği yer olan Finike'de modern ahşap tezgahlarda ilçenin giriş ve çıkışlarında sergilenmesi gerekir. Portakal suyunun sağlıklı ortamlarda sıkılarak satılması için belediyelerin sorumluluk alanlarında satıcılara her türlü kolaylığı sağlaması gerekir" dedi.antalya web tasarım web tasarım web tasarım antalya Antalya transfer Antalya transfer Hatay araç kiralama Alanya Transfer Gazipaşa Transfer Antalya Transfer Antalya Flughafen Transfer